ESKA Media

pobierz naszą aplikację

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:

skład i przygotowanie plików do druku;

  • projektowanie graficzne reklam, bilboardów, katalogów, okładek, czasopism, itp.;
  • kontakt z Klientami w celu akceptacji projektów.

Wymagania:

  • dobra znajomość programów graficznych, takich jak: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign;
  • znajomość podstaw projektowania graficznego i kompozycji;
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania bieżących problemów;
  • bardzo dobra organizacja pracy, precyzja i dbałość o szczegóły;
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z poligrafii.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy;
  • praktyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjemną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@eskamedia.pl

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”