ESKA Media

pobierz naszą aplikację

 
Wspaniałe atrakcje
dla najmłodszych:
bajki, gry i zabawy
 
- pobudzają wyobraźnię
- wspierają naukę czytania
- poprawiają koncentrację
- rozwijają sprawność manualną
 

Pobierz i poszerzaj wiedzę
oraz kreatywność
swojego dziecka

 
cg_icon
Creative Games
KREATYWNE ZABAWY
To bogato ilustrowana aplikacja edukacyjna, w której każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników puzzli dostępne są kolorowe układanki o zróżnicowanym stopniu trudności. Jest to doskonała zabawa ucząca dziecko cierpliwości, dokładności oraz koncentracji. Kolejną naszą propozycją jest zestaw kart memory - jako gra zręcznościowa pomocna w ćwiczeniu pamięci. Niezwykłą frajdę sprawi dzieciom szukanie dwóch takich samych obrazków. Częścią aplikacji jest również uwielbiana przez dzieci gra, w której trzeba znaleźć różnice między dwoma obrazkami. "Znajdź różnice" przez zabawę uczy spostrzegawczości. W naszej aplikacji, na gotowych szablonach do kolorowania, dzieci rozwijają wyobraźnię przy użyciu dostępnej palety barw.

itunes

brak obrazka
 
oig_icon
Olbrzymy i krasnale
Zapraszamy do świata krasnali i ich przyjaciół, w którym wszystko jest bajkowe. Poznanie ich przygód i perypetii przykuje uwagę każdego dziecka.
Ciekawa treść, napisana niezwykle pogodnym i przyjaznym dla dzieci językiem, piękne kolorowe ilustracje wzbogacone o aktywne elementy i dźwięk zachwycą nie tylko małych czytelników, ale sprawią radość również ich rodzicom.
Aplikacja jest zaprojektowana dla dzieci w różnym wieku uwzględniając rozwój dziecka. Maluchy mogą posłuchać lektora, starsze przeczytać same, a każda forma wciągnie je w magiczny świat i dostarczy wiele radości. Dodatkowo aplikacja zawiera gry i zabawy edukacyjne:
• puzzle (kolorowe obrazki do ułożenia o różnym stopniu trudności)
• kolorowanki (gotowe szablony do kolorowania za pomocą pędzelka lub wiaderka, które określają zasięg kolorowania; dodatkowa opcja z możliwością zapisania pokolorowanego projektu)
• memo (3 różne zestawy)

Bajka składa się z 3 oddzielnych opowiadań: "Alarm w Krasnalowie", "Nowy dom Pękatka", "Salon czystości".
itunes Olbrzymy i Krasnale
brak obrazka

 

 
oig_icon
Przygoda Dorotki
i pszczółki BZUM-BZUM
Bajka edukacyjna, która opowiada o pewnej znajomości małej dziewczynki Dorotki i pszczółki Bzum-Bzum. Pszczoły to takie pożyteczne, pracowite i mądre owady. Mamy nadzieję, że jeśli my i nasze dzieci poznamy trochę lepiej ich życie i pracę, nasze zachowanie i stosunek do tych owadów ulegną zmianie. Tak wiele im przecież zawdzięczamy. O tym właśnie jest nasza bajka. Aplikacja zawiera również gry i zabawy edukacyjne, tj.:
• puzzle (kolorowe obrazki do ułożenia o różnym stopniu trudności
• kolorowanka (gotowe szablony do kolorowania)
• gra pamięciowa
Już wkrótce
brak obrazka

Apple, the Apple logo, and iPhone are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc.